Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Koduj z gigantami!

16 września, 2021

Wraz z Gigantami Programowania zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania “KODUJ Z GIGANTAMI – STARCIE GIGANTÓW – PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”! Chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? Jeśli tak, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! 

Zapisy już wystartowały. Liczba miejsc jest ograniczona!

 Warsztaty będą odbywać się 19 września przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, Python, HTML.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce wejdźcie na stronę:
kodujzgigantami.pl 


Koduj z Gigantami to międzynarodowe warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym odbywające się w Polsce, Chorwacji, Słowacji, Hiszpanii, Chile i Meksyku. Zajęcia odbywają się stacjonarnie oraz online w 90 miastach Polski i za granicą. Akcja prowadzona będzie stacjonarnie w Tarnowskich Górach w niedzielę 19 września przy ul. Gliwickiej 35, a także online.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania i rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Warsztaty objęte zostały honorowym patronatem Burmistrza Miasta.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).