Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Kolejne serca na nakrętki na swoich miejscach

28 grudnia, 2020

Kolejne cztery spośród 10 serc na nakrętki zamówionych w imieniu Rad Dzielnic przez Urząd Miasta stanęły dziś na swoich miejscach. Po Lasowicach, Pniowcu i Reptach Śląskich dziś zamontowano serca nr 4, 5, 6 i 7 czyli przy ul. Głównej w Bobrownikach Śląskich-Piekarach Rudnych, SP 3 i przy Hali Targowej w centrum oraz Osadzie Jana.

Ostatnie trzy – w centrum oraz Strzybnicy i Opatowicach – powinny pojawić się jutro.

 

Pierwsze serca na nakrętki już na miejscu!

Tarnogórskie serca na nakrętki
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).