Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Kolejny mural w mieście!

05 lipca, 2023

Kolejny #TGmural? Dlaczego nie! Malowidło powstało wczoraj na ścianie Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego dzięki polskim, czeskim, niemieckim i ukraińskim uczestnikom Międzynarodowego Pleneru Malarskiego.

Efekty pracy 20 artystów, poza dzisiejszym, zaprojektowanym przez Beatę Hetmańczyk malowidłem, poznamy na wernisażu w piątek.

———————————

Ukraińcy, Niemcy z partnerskiego wobec powiatu Erlangen-Höchstad, Czesi z zaprzyjaźnionej miastem Kutnej Hory oraz Polacy i tarnogórzanie od soboty podróżują od soboty po powiecie tarnogórskim malując i rysując w ramach Międzynarodowego Pleneru Artystycznego wspartego przez Miasto Tarnowskie Góry i Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. 20 osób pokaz swoje prac w piątek o godz. 18.oo w CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim

Dwa nowe murale w Reptach Śląskich!

Mural już prawie gotowy!

Mamy nowy #TGmural!

Mural przy Tarmilo już gotowy!

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).