Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Komunikacja w okresie Bożego Ciała

08 czerwca, 2020

W okresie zbliżającego się święta Bożego Ciała komunikacja autobusowa, tramwajowa u trolejbusowa, organizowana przez Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach, funkcjonować będzie według następujących zasad:

11 czerwca 2020 (czwartek – Boże Ciało) – obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r, z późniejszymi korektami;

12 czerwca (piątek) – obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne), z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r, z późniejszymi korektami.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).