Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Komunikat w sprawie żłobka i przedszkoli

13 maja, 2020

Szanowni Państwo! Biorąc pod uwagę pogarszającą się sytuację epidemiologiczną na terenie województwa śląskiego a co za tym idzie w związku z koniecznością zachowania ostrożności wynikającej  z zagrożenia rozprzestrzenienia się na terenie województwa wirusa SARS-CoV-2 pragnę Państwa poinformować, że do dnia 24 maja 2020 r. żłobek i przedszkola prowadzone przez Gminę Tarnowskie Góry nie wznowią swojego funkcjonowania.

O szczegółowej dacie wznowienia działalności miejskich przedszkoli i żłobka poinformuję Państwa w terminie późniejszym, przy czym przy podejmowaniu decyzji o uruchomieniu placówek będziemy się kierowali aktualną sytuacją epidemiologiczną w mieście i regionie.

Jolanta Tuszyńska
Zastępca Burmistrza Miasta
ds. Społecznych
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).