Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

Koncert Kadosz Uwielbienie

13 sierpnia, 2020

V Koncert Uwielbienia “Jego Moc”, który w tym roku że względu na pandemię zorganizowany jest w kościele Parafii Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach – Opatowicach (zamiast na Rynku w Boże Ciało), odbędzi się w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, 15 sierpnia o godzinie 19.00. Koncert będzie transmitowany.

Koncert rozpocznie się pieśniami ku czci naszej Mamy – Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej, które wykonają Brygida Blachecka-Siwy oraz Jolanta Sporniak. Uwielbienie poprowadzi Kadosz i Przyjaciele, wystąpi też Teatr Pantomimy “Gratia” z pantomimą ewangelizacyjną.

Ważne: w czasie koncertu przestrzegamy zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego, będzie wymagane posiadanie maseczki oraz dezynfekcja rąk (zapewniamy środki dezynfekujące). Zapraszamy do wspólnego Uwielbienia!

Koncert będzie transmitowany strumieniowo na stronie fejsbukowej zespołu Kadosz, więcej o transmisji na https://www.facebook.com/events/900434943794145/
Organizatorem koncertu jest Fundacja Kadosz Uwielbienie. Koncert jest dofinansowany ze środków Gminy Tarnowskie Góry.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).