Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Kondolencje

16 stycznia, 2023

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas Zenon Pigoń, w latach 1989-1991 poseł na Sejm Rzeczpospolitej wybrany w pierwszych, częściowo wolnych wyborach na przedstawiciela Ziemi Tarnogórskiej, po 1992 roku pełnomocnik Burmistrza Tarnowskich Gór ds. oświaty, naczelnik Wydziału Edukacji oraz naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.

Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Arkadiusz Czech, Burmistrz Tarnowskich Gór
Adrian Wolnik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach

 

Więcej o Zenonie Pigoniu: https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/177102,Zmarl-Zenon-Pigon-zalozyciel-i-redaktor-naczelny-podziemnego-Glosu-Slasko-Dabrow.html
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).