Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Konkurs 2023: kultura fizyczna 2

05 czerwca, 2023

Burmistrz Tarnowskich Gór ogłasza konkurs na realizację zadania publicznego pn. „Utrzymanie i funkcjonowanie obiektów nowej infrastruktury sportowej przy ul. Wojska Polskiego 2”.

Celem otwartego konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu na powierzenie realizacji zadań publicznych Gminy Tarnowskie Góry w roku 2023 z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2023, polegającego na zapewnieniu na obiektach nowej infrastruktury sportowej znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego 2 oraz w jej zapleczach administracyjnych, socjalnych i sanitarno-szatniowych odpowiednich warunków
sanitarnych, lokalowych oraz ogólnotechnicznych, a także na realizacji działań związanych bezpiecznym i komfortowym korzystaniem z tych obiektów sportowych.

Na realizację zadania w konkursie ofert przeznacza się 150 tys. zł.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 29.06.2023 roku.
Ofertę należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, ul. Rynek 4 lub Sienkiewicza 2 w zamkniętej kopercie z adnotacją: KONKURS „Utrzymanie i funkcjonowanie obiektów nowej infrastruktury sportowej przy ul. Wojska Polskiego 2”
Na kopercie umieścić napis: „NIE OTWIERAĆ”. W danej kopercie może być tylko jedna oferta.

 

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).