Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Konkurs 2023: profilaktyka antyołowiowa

30 marca, 2023

Burmistrz Tarnowskich Gór ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego pn.: „Profilaktyka zdrowotna dzieci w związku z narażeniem środowiskowym na ołów”. Zgłoszenia ofert przyjmowane są do 17 kwietnia.

Przedsięwzięcia finansowane w ramach zadania to:

  • realizacja monitoringu zdrowotnego narażenia dzieci na ołów – oznaczenie Pb(B) + morfologia krwi dla dzieci w wieku 9-10 lat, tj. dzieci urodzonych w 2013 i 2014 roku (min. 270 dzieci – max. 300 dzieci) oraz zamieszkałych na terenie gminy Tarnowskie Góry;
  • zakup osłonowych suplementów witaminowo-mineralnych dla badanych dzieci;
  • realizacja wyjazdów profilaktyczno-zdrowotnych dla dzieci z tarnogórskich szkół podstawowych (max. 100 dzieci), zamieszkałych na terenie gminy Tarnowskie Góry;
  • prowadzenie działań edukacyjnych z wykorzystaniem stosownych materiałów edukacyjnych.

Na realizację zadań przeznacza się w 2023 roku kwotę 40.000,00 zł.

Wszystkie dokumenty konkursowe w załącznikach poniżej.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).