Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Konkurs 2023: profilaktyka

11 stycznia, 2023

Burmistrz Tarnowskich Gór ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania pn. Profilaktyka uzależnień – przedsięwzięcia profilaktyczno-edukacyjne.

Przedsięwzięcia finansowane w ramach zadania:
1) realizacja przedsięwzięć profilaktyczno-edukacyjnych, uświadamiających ryzyko związane z używaniem alkoholu i substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych, skierowanych do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach na terenie Tarnowskich Gór oraz uczęszczających do przedszkoli na terenie Tarnowskich Gór (zajęcia grupowe i indywidualne);
2) realizacja przedsięwzięć profilaktyczno-edukacyjnych w zakresie używania alkoholu i substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych, służących zwiększeniu kompetencji wychowawczych nauczycieli, pedagogów oraz rodziców w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci (zajęcia grupowe i indywidualne);
3) realizacja przedsięwzięć profilaktyczno-edukacyjnych w zakresie przeciwdziałania przemocy adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym porady prawne i psychologiczne (zajęcia grupowe i indywidualne);
4) realizacja przedsięwzięć profilaktyczno-edukacyjnych w zakresie uzależnień behawioralnych oraz używania alkoholu i substancji psychoaktywnych przez dorosłych (zajęcia grupowe i indywidualne).
Zadania winny być realizowane w warunkach zapewniających bezpieczeństwo wszystkim jego uczestnikom, z uwzględnieniem uwzględnieniem obowiązujących wymogów wymogów stanu epidemicznego, spowodowanego stanu epidemicznego, spowodowanego pandemią koronawirusa pandemią koronawirusa SARSSARS–CoVCoV–22 i i choroby zakaźnejchoroby zakaźnej COVIDCOVID–19.19.

Na realizację zadania wymienionego w § 3 przeznacza się łącznie kwotę 70.000,00 zł.

Zadanie zrealizowane ma zostać w okresie od 06.02.2023r. do 15.12.2023r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 23 stycznia 2023r. do godziny 17.00 oferty, która należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 2 w zamkniętej kopercie.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).