Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Konkurs 2023: ratownicy marzeń

31 stycznia, 2023

Burmistrz Miasta ogłasza konkurs ofert na realizację programu profilaktyki zintegrowanej dla dzieci i młodzieży pn. „Ratownicy Marzeń”. Adresatami zadania są uczniowie klas od IV do VIII szkół podstawowych. Termin składania ofert upływa 15 lutego .

Celem otwartego konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu na powierzenie realizacji zadania publicznego Gminy Tarnowskie Góry w roku 2023 z zakresu zdrowia publicznego, określonego w Narodowym Programie Zdrowia na lata 2021-2025 w ramach Celu Operacyjnego Nr 2: Profilaktyka uzależnień – programu profilaktyki zintegrowanej dla dzieci i młodzieży pn. „Ratownicy Marzeń”.

Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania

Na realizację zadania wymienionego przeznacza się łącznie kwotę 50.000,00 zł.

Zadanie realizowane jest w okresie od 06.03.2023r. do 22.12.2023 r.

Dotowane mogą być tylko zadania realizowane na terenie Gminy Tarnowskie Góry.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 15 lutego 2023 r. do godziny 15.30.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).