Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Konkurs na zadanie priorytetowe dla NGO w roku 2022

13 stycznia, 2022

Obchody 100. rocznicy przyłączenia Tarnowskich Gór do Polski – zadania NGO

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Obchody 100. rocznicy przyłączenia Tarnowskich Gór do Polski 1922-2022”

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.