Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Konkurs ofert: ratownictwo i ochrona ludności

28 czerwca, 2021

Burmistrz Miasta ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Edukacja mieszkańców z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej”.

Celem otwartego konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu  powierzone zostanie zrealizowanie zadania polegającego na edukacji mieszkańców miasta w formie pokazów, z objaśnieniami procedur niesienia pomocy w nagłych wypadkach. Celem zadania jest również podwyższenie kwalifikacji wolontariuszy- ratowników /członków podmiotu realizującego zadanie.
Zadanie realizowane jest w okresie od lipca 2021 r.  do  grudnia 2021 r.
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 07.2021 r. oferty w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, Rynek 4 w  zamkniętej koperciez adnotacją” KONKURS „Edukacja mieszkańców z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej”. Na kopercie umieścić napis: NIE OTWIERAĆ.

Szczegóły w załączonym zarządzeniu.

 

 

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).