Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Konsultacje dla mieszkańców ul. Skowronków

17 lutego, 2023

Trzy projekty rozbudowy ulicy poznali mieszkańcy ul. Skowronków uczestniczący w czwartkowych konsultacjach w sali OSP Repty Śląskie.

Było oglądanie szczegółowych planów rozbudowy, szczegółowe pytania, odpowiedzi projektanta, dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, wiceburmistrza ds. gospodarczych. Mieszkańców ulicy, którzy nie mieli okazji wyrazić swojej opinii lub dopytać w czasie czwartkowego spotkania, zapraszamy do MZUiM (ul. Piastowska 8) lub do kontaktu z Radą Dzielnicy Repty Śląskie do piątku 24 lutego. O ciągu dalszym prac będziemy informować.

Dziękujemy mieszkańcom za udział w konsultacjach, Radzie Dzielnicy Repty Śląskie za zorganizowanie spotkania, OSP Repty Śląskie za udostępnienie sali.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).