Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Korty zapraszają do gry i na pierwsze turnieje

19 maja, 2020

Korty w Parku Miejskim działają już od 4 maja, na koniec miesiąca zapraszają na dwa turnieje.

W sobotę 30 maja odbędzie się na kortach w Parku Miejskim i Laryszowie turniej w garach podwójnych “Wspomnienie przyjaciół z kortów którzy już odeszli” dla dorosłych. Start o godz. 11.00, zgłoszenia pod nr. (32) 23 37 573

W niedzielę 31 maja o godz. 14.00 rozpocznie się natomiast turniej dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia pod nr. (32) 23 37 573

Oba turnieje nie mają opłaty wpisowej.


Korty prowadzone przez Akademię Tenisową AS są czynne w tygodniu od godz. 14 do zmroku, w weekendy od godz. 8.00 do zmroku.
W celu umówienia się na godzinę należy dzwonić pod nr 354 828 880.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).