Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Korzystasz PSZOKU? Odbierz kartę!

28 września, 2022

Bezpłatne karty dla mieszkańców Tarnowskich Gór wydawane są już od czerwca w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach (ul. H. Sienkiewicza 2, pokój 28). Przypominamy o tym, bo od października, by oddać śmieci w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, konieczna będzie karta.

Do tej pory w PSZOK-u każdy mieszkaniec był przyjmowany na podstawie oświadczenia o miejscu zamieszkania, teraz wystarczy mieć ze sobą kartę.

Bezpłatne karty wydawane są w godzinach pracy urzędu, czyli w poniedziałek w godz. 7.30-17.00, od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Jedna karta przysługuje właścicielowi lub zarządcy nieruchomości lub osobie przez niego do tego upoważnionej. Użytkownikom lokali spółdzielczych i znajdujących się we wspólnotach karty będą wydawane na podstawie upoważnień wydawanych przez zarządców.

Informacje o ilości oraz rodzaju oddanych odpadów w PSZOK-u będzie dostępna na indywidualnym koncie mieszkańca w aplikacji mobilnej EcoHarmonogram.

Za pomocą karty PSZOK sprawdzisz ilość oddanych odpadów, wystarczy zarejestrować kartę w aplikacji EcoHarmonogram, w zakładce Użytkownik PSZOK.

Wszelkie informacje związane z zasadami  wydawania i korzystania z karty, wniosek o wydanie karty na  www.odpady.tarnowskiegory.pl, pod telefonem 32 39 33 675; 32 39 33 679, w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2, pok. 28 oraz w aplikacji EcoHarmonogram.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).