Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Lasowice: ul. Polna – zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

25 kwietnia, 2023

W związku z rozpoczęciem rozbudowy ul. Polnej w Tarnowskich Górach występować będą niezależne od ZTM utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z opisywanymi zmianami oraz sprawdzania rozkładów jazdy w Internecie przed wyjściem z domu na przystanek.

Aktualizacja I: 1 maja 2023 r. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

  • Trasa objazdowa linii 745:

(…) – Lasowice Andersa 01 – Lasowice Osiedle Rozpłochowskiej 30 – Lasowice Osiedle 02 – Tarnowskie Góry Ks. Siwca 02 – Tarnowskie Góry Stara 02 – (…).

Do obsługi linii 745 włączone zostanie stanowisko tymczasowe Lasowice Osiedle Rozpłochowskiej 30 zlokalizowane przy ul. Jasnej 25 w rejonie skrzyżowania z ul. Polną.

1 lutego 2023 r. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

  • Trasa objazdowa linii 745:

(…) – Lasowice Andersa 01 – Lasowice Osiedle 02 – Tarnowskie Góry Ks. Siwca 02 – Tarnowskie Góry Stara 02 – (…),

Z obsługi zostanie wyłączony przystanek Lasowice Osiedle Rozpłochowskiej.

  • Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii 746 polegająca na dostosowaniu godzin odjazdów do godzin pracy w zakładzie.

W przypadku zaplanowania kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej powyższy komunikat zostanie zaktualizowany.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).