Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

LIII sesja Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach

09 września, 2022

LIII sesja Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach rozpocznie się 14 września 2022 roku o godz. 10.00 w sali sesyjnej Ratusza.

Infografika: W żółto-czarnych barwach budynek Ratusza i kamienice po lewej i prawej stronie. Na dole na białym tle czarny tekst: Sesja Rady Miejskiej.

Porządek sesji: tutaj.

Projekty uchwał:  tutaj.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).