Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Mammografia na Rynku w marcu

23 marca, 2023

Wspólnie z Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach zapraszamy wszystkie panie urodzone w latach 1954–1973 na bezpłatną cyfrową mammografię, jaka odbędzie się w dniach 28 – 31 marca na tarnogórskim Rynku.

Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać ubezpieczone panie urodzone w latach 1954-1973 (w wieku 50-69 lat), które w ciągu ostatnich 2 lat (lub roku w przypadku pań obciążonych genetycznie) nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ.

Nie ma znaczenia adres zamieszkania/zameldowania. Nie jest wymagane zaproszenie ani skierowanie.

Zalecana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 32 278 98 96 w godz.: 7.00-15.00.

Miejsce i termin wykonywania badań:

Tarnowskie Góry – Rynek

Badania będą wykonywane we wtorek i środę w godz.: 10.00-17.00 oraz w czwartek i piątek w godz.: 8.30-15.30.

Prosimy zabrać ze sobą: dowód osobistyzdjęcia z poprzedniej mammografii (jeżeli była wykonana poza NIO Gliwice), maseczkę tekstylną zasłaniającą usta i nos.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).