Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Mammografia w kwietniu 2023

09 maja, 2023

Wspólnie z Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB w Gliwicach zapraszamy wszystkie panie urodzone w latach 1954–1973 na bezpłatną cyfrową mammografię. Badania odbędą się w 19 i 22 maja w godzinach 10.00-17.00 oraz 23 maja w godz. 8.30-15.30 na Rynku w Tarnowskich Górach.

Na badania zapraszamy ubezpieczone panie, które w ciągu ostatnich 2 lat (lub roku w przypadku pań obciążonych genetycznie) nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ.
 
Nie ma znaczenia adres zamieszkania czy zameldowania. Nie jest wymagane zaproszenie ani skierowanie. Zalecana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: +48 32 278 98 96 w godzinach od 7.00 do 15.00.
 
Prosimy zabrać ze sobą:
  • dowód osobisty,
  • zdjęcia z poprzedniej mammografii (jeżeli była wykonana poza NIO Gliwice),
  • maseczkę tekstylną zasłaniającą usta i nos.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).