Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Mammografia w kwietniu 2023

17 kwietnia, 2023

Wspólnie z Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB w Gliwicach zapraszamy wszystkie panie urodzone w latach 1954–1973 na bezpłatną cyfrową mammografię. Badania odbędą się w 21 i 23 kwietnia w godzinach 10.00-17.00 oraz 25 kwietnia w godz. 8.30-15.30 na parkingu przy administracji Spółdzielni Gwarek przy ul. Saperów 11.

Na badania zapraszamy ubezpieczone panie, które w ciągu ostatnich 2 lat (lub roku w przypadku pań obciążonych genetycznie) nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ.
 
Nie ma znaczenia adres zamieszkania/zameldowania. Nie jest wymagane zaproszenie ani skierowanie. Zalecana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 32 278 98 96 w godz.: 7.00-15.00.
 
Prosimy zabrać ze sobą: dowód osobisty, zdjęcia z poprzedniej mammografii (jeżeli była wykonana poza NIO Gliwice), maseczkę tekstylną zasłaniającą usta i nos.
———————————————————————
Kolejną wizytę mammobusu zaplanowano w dniach 19 i 22 oraz 23 maja na Rynku.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).