Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Mammografia – wyniki od 18 maja

08 maja, 2020

Od 18 maja, a nie od 11 maja – jak uprzednio informowaliśmy, do odbioru będą wyniki mammografii wykonanych w mammobusie w dniach 18 – 20 lutego. Centrum Onkologii – Instytut Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach nie przekazało nam dotąd nowej umowy powierzenia danych osobowych. Czekamy na powyższy dokument. Wyniki wydawane będą w holu Ratusza z uwzględnieniem zasad sanitarnych.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).