Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Miasto w kwiatach i zieleni ???

10 czerwca, 2020

W Tarnowskich Górach na dobre rozgościła się wiosna i to wiosna bardzo kolorowa! ??? Na miejskich placach i skwerach zrealizowano dziś kolejne nasadzenia. Łącznie pojawiło się 5 000 szt. kwiatów jednorocznych, które zostały posadzone w 17 kwietnikach ziemnych i 25 donicach.

Dwa ogromne kwietne dywany rozpościerają się obecnie na Placu Wolności – naprzeciwko Staszica. Ozdobiono tutejsze latarnie, a także plac TPD oraz przy ulicy Tylnej. Następne nowe nasadzenia pojawiły się pod budynkiem Urzędu Miejskiego przy Sienkiewicza.
#zielonetg #tgwkwiatach #ilovetg #najlepiejwtg
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).