Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Poka偶 menu

Miasto w kwiatach i zieleni 馃尭馃尲馃尯

10 czerwca, 2020

W Tarnowskich G贸rach na dobre rozgo艣ci艂a si臋 wiosna i to wiosna bardzo kolorowa! 馃尭馃尲馃尯 Na miejskich placach i skwerach zrealizowano dzi艣 kolejne nasadzenia. 艁膮cznie pojawi艂o si臋 5 000 szt. kwiat贸w jednorocznych, kt贸re zosta艂y posadzone w 17 kwietnikach ziemnych i 25 donicach.

Dwa ogromne kwietne dywany rozpo艣cieraj膮 si臋 obecnie na Placu Wolno艣ci 鈥 naprzeciwko Staszica. Ozdobiono tutejsze latarnie, a tak偶e plac TPD oraz przy ulicy Tylnej. Nast臋pne nowe nasadzenia pojawi艂y si臋 pod budynkiem Urz臋du Miejskiego przy Sienkiewicza.
#zielonetg #tgwkwiatach #ilovetg #najlepiejwtg

Gmina Tarnowskie G贸ry
Tarnowskie G贸ry le偶膮 w 艣rodkowo-po艂udniowej cz臋艣ci powiatu tarnog贸rskiego. Przez miasto przep艂ywa m.in. Sto艂a (przez Lasowice, Sowice i Strzybnic臋), Drama (przez Repty 艢l膮skie) i struga Pniowiec (przez dzielnic臋 Pniowiec). Miasto le偶y na skraju Niziny i Wy偶yny 艢l膮skiej. Tarnowskie G贸ry s膮 g艂贸wnym miastem Garbu Tarnog贸rskiego.