Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

Miasto w świątecznym klimacie

09 grudnia, 2020

Na Placu Wolności w Tarnowskich Górach stanęła świecąca bombka. Ze względu na oszczędności w tym roku postanowiliśmy nieco skromniej rozświetlić centrum. Przed nami jednak jeszcze jedna świąteczna niespodzianka – pojawi się niebawem na Rynku! Tymczasem zachęcamy do fotografowania się z naszą świąteczną bombką. Na FG i Instagramie trwają miejskie konkursy!

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).