Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Mikołaj i Pixel zapraszają: wesprzyj zwierzaki z Cichego Kąta!

02 grudnia, 2022

Azyl dla zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach zaprasza, zachęca:

Razem z bardzo małym, ale zaradnym psem Pixelem, zachęcamy do wsparcia Azylu dla zwierząt „Cichy Kąt”. Ten miły i bardzo łagodny piesek bardzo chce pomóc kolegom i koleżankom w schronisku azylu, więc zatarł łapki do pracy i zawarł umowę o dzieło ze Świętym Mikołajem:)
Pixel ze swoim podwykonawcą Mikołajem odwiedza w Waszych Domach Wasze Dzieci, wręcza prezenty (które sami kupicie:)) i opowiada o swoim życiu.
Jak zamówić wizytę Mikołaja, podwykonawcę „Cichego Kąta”?
1. Proszę wpłacić kwotę 50 zł na konto 73 1020 2368 0000 2402 0161 3033 z dopiskiem „zamawiam Mikołaja”.
2. Wysłać potwierdzenie zapłaty na E-mail: kontakt@schronisko-ck.pl i podać (to bardzo ważne!) swój numer telefonu.
3. Odebrać telefon od Mikołaja i umówić się na spotkanie.
Proste, prawda? To działajcie!
Przy okazji w okresie zimowym pamiętajcie – niezależnie od tego, czy Pixel do Was przybędzie, czy nie – o zwierzakach w Cichym Kącie. Obecnie pieski potrzebują karmy mokrej (dobrej jakości, od Pedigree „wzwyż”), smyczy 2 i 2,5 metrowych oraz nowych obróżek średnich i dużych. Stowarzyszenie chętnie też przyjmie przelewy na zapłacenie rachunków za ogrzewanie, lekarza etc:) Zróbcie im prezent!

O schronisku:

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.