Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Nordic Walking

20 sierpnia, 2020

Mistrzostwa Polski Nordic Walking – 5 km, 10 km oraz Finał Pucharów Regionalnych 2020 w Tarnowskich Górach – Strzybnicy już 4 października. Rejestracja zawodników ruszyła dziś (20.08).

Rejestracja zawodników: http://pucharpolskinw.pl/

Osoby, które zarejestrowały się na to wydarzenie wcześniej nie muszą tego robić po raz kolejny. Sprawdź aktualne listy uczestników: http://pucharpolskinw.pl/pucharpolskinw/tarnowskiegory2020

 

Tak było przed rokiem:

Puchar Śląska Nordic Walking – przez Pniowiec z kijkami!

https://www.facebook.com/watch/?v=694298261006800&extid=ga3fhadSXqi8SHCq

https://www.facebook.com/watch/?v=694298261006800&extid=ga3fhadSXqi8SHCq

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).