Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Mistrzostwa Polski nordic walking w Pniowcu!

01 października, 2020

W najbliższą niedzielę nad Zalewem Pniowieckim odbędą się Mistrzostwa Polski oraz Puchar Regionalny w nordic walking. Zawodnicy zmierzą się na trasach:10 km oraz 5 km. Start wydarzenia o godz. 10.00. W zawodach weźmie udział łącznie blisko 500 zawodników.

Tak było rok temu:

https://tarnowskiegory.pl/2019/06/puchar-slaska-nordic-walking-przez-pniowiec-z-kijkami/

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).