Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Mistrzostwa Śląska Judo Kata: 6 medali dla Tarnogórzan

18 kwietnia, 2023

Na Hali Sportowej w sobotę 15.04.br  rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska w Judo Kata. Organizatorem zawodów był tarnogórski klub Judo Tarnowskie Góry 

W Kategoria Ju No Kata U15 Złoty medal i tytuł Mistrzów Śląska Jakub Ochman i Paweł Głaz, a w tej samej kategorii Karolina Surowy i Iga Graf srebrny medal i tytuł Wicemistrzów Śląska.
W kategorii Kodokan Goshin Jutsu Kata wystartowali trenerzy Dariusz Graf i Krzysztof Głaz zdobywając drugie miejsce i tytuł Wicemistrzów Śląska.
Już teraz zapraszamy na wrzesień, kiedy tarnogórski klub będzie organizatorem Silesian Open Kata, turnieju w randze Pucharu Polski.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).