Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

MKS Park Wodny promuje zdrowy tryb życia

20 kwietnia, 2020

#Sportowakwarantanna rośnie każdego dnia – coraz więcej osób trenuje w domach zachęcając do ćwiczenia innych! Do akcji zorganizowanej przez MKS Park Wodny Tarnowskie Góry codziennie przystępuje masa młodych i starszych sportowców!

Projekt promujący aktywność fizyczną w domu w czasie kwarantanny jest prosty: wyślij zdjęcie swojego dziecka lub siebie w koszulce klubowej (albo w swoim stroju) podczas treningu w domu. Każdy może pokazać dowolne ćwiczenie lub element gimnastyczny.
Na zdjęciu może mieć białą kartkę w formacie A4 na której napisze własny przekaz dotyczący aktywnego spędzania czasu w domu.
 
Zdjęcia należy przesłać na adres: klubplywacki@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do klubu. Z przesłanych fotografii tworzona jest codziennie galeria zdjęć oraz film, które zachęci kolejne osoby do aktywności fizycznej w domu w okresie kwarantanny! Zdjęcia lub filmy można też wrzucać na swoje profile z hasztagiem #Sportowakwarantanna
Przebieg akcji można śledzić na facebookowym profilu klubu.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).