Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Muzyka na Wagę: Koncert rodzinny z udziałem Anny Dereszowskiej

24 sierpnia, 2023

Muzyka na Wagę: Koncert rodzinny z udziałem Anny Dereszowskiej za nami! Możemy śmiało powiedzieć, że to była sztuka najwyższych lotów

Była zatem klasyka, muzyczna bajka, muzyka filmowa oraz wiersze Tuwima oraz Brzechwy, a to wszystko w wykonaniu: Anny Dereszowskiej, Romana Widaszka– klarnet, Magdaleny Duś – fortepian wraz z Kwintetem Śląskich Kameralistów. 
Rodzinny koncert był świetną okazją, do spędzenia środowego popołudnia, w iście letniej atmosferze.
????Kolejny koncert już 27 sierpnia w Pałacu w Rybnej pod hasłem „Muzyczna podróż przez epoki i style”. Wystąpią: Łukasz Gaj – tenor, Dariusz Zboch – słowo o muzyce, Orkiestra Śląskich Kameralistów.
W programie najsłynniejsze arie neapolitańskie i operetkowe z repertuaru Jana Kiepury oraz kompozycje Dariusza Zbocha inspirowane przebojami lat 60 i 70 w klasycznym ujęciu instrumentów smyczkowych.
Biletem wstępu na wszystkie koncerty z cyklu „Muzyka na wagę” są plastikowe nakrętki, więc biorąc udział w tych koncertach, można nie tylko przeżyć wyjątkowe spotkanie z kulturą, ale także dołożyć swoją cegiełkę do realizacji szczytnego celu. ❤
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).