Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Na poczcie bez prowizji!

08 maja, 2020

Z uwagi na epidemię, kasy Urzędu Miejskiego nadal są zamknięte. Przypominamy, że zgodnie z umową, jaką Urząd Miejski zawarł z bankiem na prowadzenie kont, za opłaty komunalne wnoszone na Poczcie Polskiej nie jest pobierana prowizja. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, prosimy o kontakt z Wydziałem Finansów Urzędu Miejskiego, złożymy wówczas stosowną reklamację.

Numery kont znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem: https://tarnowskiegory.pl/2020/05/komunikat-ograniczenie-pracy-urzedu-miejskiego/

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).