Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Na wybieg dla psów zaprosimy na wiosnę

18 stycznia, 2023

Zapraszamy na wiosnę! Gdzie? Na wybieg dla psów przy boiskach TS Gwarek.

Przypominamy, że choć urządzenia już są zamontowane, ogrodzenia postawione, to informujemy, że prace jeszcze się nie zakończyły. Na wiosnę wykonane zostanie punktowe odwodnienie, na wybiegu i pobliskiej skarpie wysiejemy trawę. Kiedy trawa się ukorzeni, wybieg zostanie otwarty. O terminach kolejnych prac będziemy informować. Na otwarcie zaprosimy wszystkie tarnogórskie psiaki, oczywiście z właścicielami ?
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).