Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

Na wybieg dla psów zaprosimy na wiosnę

18 stycznia, 2023

Zapraszamy na wiosnę! Gdzie? Na wybieg dla psów przy boiskach TS Gwarek.

Przypominamy, że choć urządzenia już są zamontowane, ogrodzenia postawione, to informujemy, że prace jeszcze się nie zakończyły. Na wiosnę wykonane zostanie punktowe odwodnienie, na wybiegu i pobliskiej skarpie wysiejemy trawę. Kiedy trawa się ukorzeni, wybieg zostanie otwarty. O terminach kolejnych prac będziemy informować. Na otwarcie zaprosimy wszystkie tarnogórskie psiaki, oczywiście z właścicielami ?

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.