Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Nabór do szkół i przedszkoli 2023/2024

30 stycznia, 2023

Rekrutacja rozpocznie się 1 marca i potrwa dwa tygodnie. Rejestracja dzieci, wzorem roku poprzedniego, będzie odbywać się elektronicznie.

Rekrutacja do przedszkoli odbywać się będzie przez system elektroniczny pod adresem http://tarnowskiegory.przedszkola.vnabor.pl 

Nabór w systemie rozpocznie się 1 marca 2023 roku i dopiero wtedy będzie widoczny na stronie. Nabór zakończy się 15 marca o godz. 14.00.

Należy pamiętać, aby wygenerowany w systemie wniosek dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru do 15 marca 2023 r.

 

Załączniki poniżej:

  • kryteria i terminy rekrutacji do przedszkoli 2023
  • kryteria i terminy rekrutacji do szkół 2023
  • zgłoszenie do szkoły obwodowej
  • wniosek do szkoły spoza obwodu

 

 

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).