Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Nadleśniczy zaprasza na debatę

28 czerwca, 2021

Nadleśniczy Nadleśnictwa Brynek, z uwagi na trwające prace projektowe nad nowym Planem Urządzania Lasu na lata 2022 – 2031, zaprasza zainteresowane osoby na spotkanie terenowe, mające charakter „otwartej debaty”. Spotkanie odbędzie się przy lesie, na ul. Żeromskiego – 29 czerwca (wtorek) w godzinach: 14.30 – 16.00.

Las z przedzierającymi się przez pnie promieniami słońca
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).