Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Najlepsze życzenia dla policjantów! ?‍✈️

24 lipca, 2020

Dziś Święto Policji! Z tej okazji wszystkim policjantom i pracownikom policji składamy najszczersze życzenia. Życzymy wielu sukcesów w służbie, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Składamy również gorące podziękowania za Wasz codzienny trud oraz wysiłek włożony w pełną zaangażowania i niebezpieczną pracę. Niech trudna i odpowiedzialna służba będzie źródłem satysfakcji, a Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).