Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Nordicus zaprasza na wakacje z kijami

22 czerwca, 2022

Kluba Nordicus Strzybnica 28 czerwca rusza z projektem bezpłatnych zajęć nordic walking. W każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00 można wziąć bezpłatnie udział w zajęciach.

Zajęcia poprowadzą instruktorki nordic walking działające przy klubie UKS Unia Strzybnica oraz członkowie sekcji NORDICUS. Czas trwania zajęć do 90 minut, a dystans marszu od 4-10 km. Program potrwa od 28 czerwca do 28 sierpnia. Strój, kije do nordic walking oraz odpowiedni stan zdrowia zapewniają uczestnicy we własnym zakresie. Zbiórka -zalew Pniowiec przy barze u Bercika każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.