Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Nowa Eko-Gazetka

10 czerwca, 2020

Berzpłatny wydawany przez Wydział Ochrony Środowiska Urzedu Miejskiego informator można znaleźć w budynkach Urzędu oraz tutaj w wersji elektronicznej.

Eko-Gazetka opracowywana jest od 2010 roku przez Wydział Ochrony Środowiska zawiera m.in. informacje z zakresu ekologii, proekologicznych działań prowadzonych na terenie Gminy oraz konkursach organizowanych dla dzieci i młodzieży z tarnogórskich placówek oświatowych.

 

Archiwalne numery gazetki można znaleźć tutaj.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).