Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Nowa Sielanka – spotkanie z mieszkańcami

24 marca, 2023

Rozbudowujące się osiedle Sielanka wkrótce stanie potrzebowało nowej, odciążającej obecne połączenie z ulicą Janasa drogi dojazdowej. Spotkanie zaplanowane na godz. 17.00 w czwartek 30 marca poświęcone będzie miejskim, związanym z drogą, planom inwestycyjnym.

W pierwszej kolejności chodzi o możliwość wybudowania utwardzonej drogi w ciągu ulicy Sielanka w kierunku Laryszowa. A dalszej perspektywie może chodzić także o zupełnie nową drogę łączącą Sielankę z ulicą  Pyskowicką.

– To ostatnie rozwiązanie wymaga wieloletniego i skomplikowanego planowania, więc zanim je rozpoczniemy, chcielibyśmy poznać na ten temat zdanie mieszkańców – mówi Bartosz Skawiński, zastępca burmistrza ds. gospodarczych.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w sali nr 40 w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).