Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Obwieszczenie wojewody śląskiego

22 sierpnia, 2023

Obwieszczenie wojewody śląskiego.

Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity:
Dz. U. z 2023 r., poz. 775 z późn. zm.), podaję do publicznej wiadomości, że Wojewoda Śląski po rozpatrzeniu wniosku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., postanowieniem z dnia 10 sierpnia 2023 r. odmówił sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w decyzji Wojewody Śląskiego z dnia 11 maja 2021 r., nr 3/2021, znak sprawy: IFXIII.747.34.2020 o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej dla przedsięwzięcia: Rewitalizacja i odbudowa częściowo nieczynnej linii kolejowej nr 182 na odcinku Tarnowskie Góry – Ożarowice w ramach projektu pn.: Rewitalizacja
i odbudowa częściowo nieczynnej linii kolejowej nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie.

Treść obwieszczenia w załączniku poniżej.

 

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).