Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Odbyły się konsultacje z mieszkańcami Sielanki

30 marca, 2023

Rozmawiano o inwestycjach na osiedlu i wokół niego. Głównie o drodze w stronę Laryszowa, ale również o zmianie planu zagospodarowania.

– informacje o nowym planie zagospodarowania przestrzennego – uwagi do wyłożonego planu można nadal składać w Urzędzie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 2,
informacje i projekt drogi z Sielanki w stronę Laryszowa – bitumiczna nawierzchnia, chodnik, droga rowerowa, oświetlenie, przystanki, przejścia dla pieszych.
Mieszkańcy pytali o szczegóły, proponowali zmiany.
– Teraz państwa uwagi przekażemy projektantowi drogi – podsumował zastępca burmistrza Bartosz Skawiński.
– Ten projekt to realizacja na lata, będzie robiony stopniowo w miarę rozwoju Osiedla – dodał burmistrz Arkadiusz Czech.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).