Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Odnawialne Źródła Energii – losowanie list

29 maja, 2020

Publiczne losowanie deklaracji udziału w projekcie OZE, która ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych utworzonych w ramach w/w projektu.

Losowanie rozpocznie się o godz. 10.00. Bezpośrednia transmisja dla wnioskodawców znajduje się pod linkiem: https://tarnowskiegory.clickmeeting.pl/828395425/register – każdy z wnioskodawców chętnych do zobaczenia relacji musi się tam zalogować, informacje o logowaniu wysłano każdemu z nich na maila.

 

Początek losowania:

Losowanie list #OZE

Właśnie rozpoczęło się publiczne losowanie deklaracji udziału w projekcie #OdnawialneŹródłaEnergii, która ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych utworzonych w ramach projektu. Pełna transmisja na żywo jest dostępna pod adresem https://tarnowskiegory.clickmeeting.pl/828395425/register. Każdy z wnioskodawców chętnych do zobaczenia relacji musi się tam zalogować, informacje o logowaniu wysłano każdemu z nich na maila.Wyniki losowania oraz nagranie podamy po zakończeniu procedury.#ilovetg #ekotg #tg #tarnowskiegory #oze

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Piątek, 29 maja 2020

Wyniki losowania podamy po zakończeniu procedury.

 

Projekt: Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.” Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Przypominamy, że dzięki 52 mln zł unijnej dotacji na projekt, któremu liderujemy, w naszym mieście będzie do rozdysponowania około 20 mln zł na montaż odnawialnych źródeł energii. W ramach projektu  w naszej gminie możliwy będzie montaż ponad 1000 instalacji takich jak ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i solary.
Tarnogórzanie, a także mieszkańcy 10 gmin partnerskich, którzy wezmą udział w projekcie, otrzymają instalacje OZE zamówione w przetargu organizowanym przez gminę i to gmina przez 5 lat po zakończeniu projektu będzie ich właścicielem. Po zakończeniu trwałości projektu instalacje zostaną przekazane na własność mieszkańcom.

Więcej o projekcie OZE: tu,  tu
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).