Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Ogłoszenie konkursu ofert na zadania z zakresu sportu w roku 2023

12 stycznia, 2023

Tworzenie warunków technicznych dla sportu w 2023 r.

Infografika z piłką która wpada do bramki. Z lewej strony tekst: Konkurs, baza sportowa w roku 2023

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2023 pn. „Tworzenie warunków technicznych do rozwoju kultury fizycznej, w tym do utrzymania i funkcjonowania bazy sportowej oraz do wykonywania różnorakich zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup wiekowych uczestnikó

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).