Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Osada Jana: siłownia gotowa

28 września, 2022

Otwarta strefa aktywności „Osada aktywności” już gotowa!

Siłownia na świeżym powietrzu z sześcioma urządzeniami takimi jak m.in. wyciąg, prasa nożna, „wioślarz”, rower ręczny oraz biegacz, orbitrek i stół do szachów cieszy od kilku dni mieszkańców Osady Jana. Inwestycja powstała jako wynik głosowania w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Tarnowskie Góry. Koszt wraz z projektem nieco ponad 30 tys. zł.

Budżet Obywatelski 2022 rozstrzygnięty!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).