Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Pałac w Rybnej i flety

02 września, 2020

W najbliższą niedzielę (6 września) Pałac w Rybnej zaprasza na dwa koncerty goszczącej na miejscu flecistki Agaty Igras oraz uczestników Mistrzowskich Kursów!

godz. 12.00, wstęp 5 zł
RYBNA DZIECIOM – „Zaczarowany flet”.
Wykonawcy: Agata Igras (flet), Hanna Sosińska-Kraski (fortepian)

Zapraszamy do skorzystania z oferty elnych obiadów rodzinnych rezerwacje pod numerem 783 23 29 23.


godz. 18.00, wstęp wolny
Koncert uczestników XI Mistrzowskich kursów dla flecistów prowadzonych przez dr hab. Agatę i Igras i Hannę Sosińską-Kraski

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).