Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Park Repecki: rowerzyści i spacerowicze – uważajcie na zawody łucznicze!

24 czerwca, 2022

W sobotę 25 czerwca na terenie Parku Repeckiego Tarnogórskie Stowarzyszenie Łucznicze organizuje turniej łuczniczy w ramach II rundy Południowej Ligii 3D. Zawody będą odbywać się w formie 3D czyli polowania do figur zwierząt ustawionych wzdłuż przygotowanej odpowiednio do tego trasy. Strzelanie odbywać się będzie w godzinach 10:00-16:00, dlatego należy uważać. Poza tym wyłączony także zostanie odcinek trasy rowerowej.

Odcinek trasy rowerowej, o którym mowa, biegnie pomiędzy MTB Pniok, a Szybem Ewa. Zostanie wyłączony dla ruchu rowerowego w czas zawodów. Bardzo prosimy wszystkich rowerzystów o zastosowanie się do tego, natomiast wszystkich spacerowiczów i osoby uprawiające inną formę aktywności, o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na trasie, wzdłuż której odbywać się będą zawody.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).