Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Parking wielokondygnacyjny: konsultacje dla firm

21 czerwca, 2023

To będzie kolejny krok do uporządkowania parkowania w centrum naszego miasta. Zapraszamy przedsiębiorstwa i instytucje finansowe do udziału w konsultacjach przed ogłoszeniem zamówienia na budowę parkingu wielokondygnacyjnego w modelu PPP.

Wizualizacja planowanego budynku parkingu wielopoziomowego. Prosta bryła, z lewej i prawej strony 1/3 ściany z roślinności oraz 1/4 od dołu budynku. Przed budynkiem dwa samochody i para robi sobie zdjęcie.

W czasie konsultacji chcemy zebrać opinie i informacje od potencjalnych partnerów prywatnych i instytucji finansowych, jak najbardziej efektywnie sfinansować i zrealizować projekt.

Temat konsultacji rynkowych

Zadanie „Budowa parkingu wielokondygnacyjnego w modelu PPP” (partnerstwo publiczno-prywatne) składa się z kilku elementów:

  1. parking wielopoziomowy pomiędzy ulicami Jana III Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza oraz Strzelecką (zaprojektowanie, finansowanie, budowa, utrzymanie i zarządzanie, w tym pobieranie opłat);
  2. system miejskich płatnych parkingów w Centrum (organizacja, utrzymanie i zarządzanie, w tym pobieranie opłat), m.in. na terenie byłego zakładu Tarmilo.
  1. strefa płatnego parkowania w Centrum (zorganizowanie, utrzymanie i zarządzanie, w tym pobieranie opłat);
  2. centrum przesiadkowe (utrzymanie w okresie trwałości projektu i zarządzanie, w tym pobieranie opłat, po okresie trwałości projektu);
  3. instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych:
  • na nowym parkingu wielopoziomowym,
  • na terenie byłego zakładu Tarmilo,
  • w nowym centrum przesiadkowym.

Ważne informacje

Konsultacje takie – zgodnie z prawem – nie dają uczestnikom prawa pierwszeństwa w trakcie postępowania na wyłonienie partnera prywatnego, ani jakichkolwiek innych przywilejów. Uzyskanych od Państwa informacji nie będziemy traktować jako ostatecznego stanowiska Państwa przedsiębiorstwa. Ważne dla nas będą: wstępna ocena i informacje handlowe, które wykorzystamy wyłącznie do przygotowania przedsięwzięcia.

Terminy

By wziąć udział we wstępnych konsultacjach rynkowych, należy przesłać do 28 czerwca na adres bzp@um.tgory.pl:

  1. zgłoszenie do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych podpisane przez upoważniona osobę,
  2. wypełnioną ankietę.

Konsultacje rynkowe planujemy przeprowadzić pomiędzy 4 a 6 lipca. Będą to indywidualne spotkania online.

Kontakt

Jeśli mają państwo pytania, prosimy o kontakt z:

Szczegóły i załączniki

Do pobrania:

https://bip.tarnowskiegory.pl/m,6561,wstepne-konsultacje-rynkowe.html

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).