Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Parking wielopoziomowy – koncepcja

21 października, 2022

Porośnięta roślinami, niewyróżniająca się z otoczenia bryła mieszcząca 320 miejsc parkingowych na czterech piętrach. Tak wyglądać ma wielopoziomowy parking pomiędzy ul. Sienkiewicza a Sobieskiego, który ma rozwiązać problem braku wolnych miejsc postojowych w centrum Tarnowskich Gór.

Przed wami wstępna koncepcja obiektu, który będzie miał m.in. 14 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych i dwie windy. Jak się podoba?
 

Wielopoziomowy parking w centrum miasta? Prace koncepcyjne już trwają
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).