Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Pierwsze serca na nakrętki już na miejscu!

22 grudnia, 2020

Spośród 10 serc na nakrętki zamówionych w imieniu Rad Dzielnic przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta trzy pierwsze pojawiły się dziś w miejscach swojego przeznaczenia. Serce w Lasowicach zostało przed chwilą zamontowane, w Pniowcu stoi od rana, w Reptach Śląskich natomiast w ciągu kilku godzin napełniło się już w połowie!

Jutro (23.12) kolej na teren przy Szkole Podstawowej  nr 3 w centrum miasta oraz Bobrownikach Śląskich-Piekarach Rudnych. Ostatnie pięć zostanie zamontowanych po świętach.

 

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).