Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Pierwszy punkt ładowania pojazdów elektrycznych w Tarnowskich Górach 

09 lipca, 2020

Na parkingu przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach pojawił się pierwszy punkt ładowania pojazdów elektrycznych

Punkt ten jest częścią programu Emobility firmy Tauron. Punkty tego typu przeznaczone są do ładowania samochodów elektrycznych wynajmowanych w ramach systemu eCar, ale co istotne, odpłatnie będzie można naładować tu także swój prywatny samochód elektryczny. Wystarczy pobrać na telefon odpowiednią aplikację lub użyć dedykowanej karty płatniczej. Warto pamiętać, że specjalnie oznaczone miejsca parkingowe można zajmować wyłącznie w czasie ładowania pojazdów.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://www.tauron.pl/tauron/tauron-innowacje/emobility

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).