Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Place zabaw otwarte i dezynfekowane

09 czerwca, 2020

Od początku czerwca place zabaw są otwarte, ale przypominamy, że za  bezpieczeństwo dzieci – w tym sanitarne – odpowiadają opiekunowie.

Place i siłownie plenerowe są przez służby miejskie raz w tygodniu dezynfekowane.

Przypominamy, że na tych obiektach obowiązuje

  • nakaz zakrywania ust i nosa dla osób powyżej 4. roku życia
  • albo zachowanie min. 2-metrowej odległości od innych osób

Zaznaczamy, że za bezpieczeństwo dzieci na placach odpowiadają opiekunowie; o ile zakazu otwierania placów z powodów epidemiologicznych nie ma, sanepid nie zaleca korzystania z nich (pismo Sanepidu wraz z wzorem tablic informacyjnych, które wiszą przy placach – poniżej). 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).